Local News

Rizespor – Galatasaray Canlı Yayını 2021-10-02

Rizespor - Galatasaray Canlı Yayını 2021-10-02

Rizespor, Süper Lig’de 8. hafta mücadelesinde Galatasaray’ı Çaykur Didi Stadyumu’nda ağırlayacak. 19 Mart 2021’deki son karşılaşma Rizespor’un 4-3’lük galibiyetiyle sonuçlandı. Her iki taraf da son sezonlarda on dört kez bir araya geldi. Rizespor 3 maç kazandı ve Galatasaray 6 galibiyet elde etti.

Rizespor’un İstanbul Başakşehir ile oynadığı son maçı deplasmanda 3-0’lık mağlubiyetle sonuçlandı. Rizespor’dan daha fazlasını bekliyordum. Son üçte birlik odak eksikliği onlara üç puana mal oldu.

Galatasaray’ın Göztepe ile oynadığı son karşılaşma 2-1’lik galibiyetle sona erdi. Cimbom oyunu domine etti ve galibiyeti hak etti. İkinci yarıda öne çıkan Galatasaray, 49. ve 56. dakikalarda golü buldu.

Rizespor sezon başından beri evinde daha baskın. Kendi sahasında oynadığı 3 maçta sıfır galibiyetleri var. Rizespor, ligin en sağlam ev sahibi takımları arasında yer alsa da mükemmel olmaktan çok uzak. Savunmaları, sadece %33’lük ev temiz çarşaflarıyla beklendiği kadar iyi değil.

Galatasaray, önceki altı lig maçında 8 puan topladı. Evden uzakta oynarken hala kanıtlayacak çok şeyleri var. Galatasaray, deplasmanda maç başına 1,25 puan kazanıyor, bu da kendi iç saha rekorlarının biraz altında. Sonuçları iyileştirmek için savunmada daha kompakt olmaları gerekiyor. Galatasaray, ziyaretlerinin sadece %25’inde temiz bir sayfa tuttu.

Ev sahibi iyi bir sonuç almak için çok çalışmak zorunda kalacak. Rizespor’un sonuçları hızla iyileştirmesi gerekiyor. Üç iç saha maçında galibiyet alamadılar. Rizespor iç saha maçlarının sadece %0’ını kazandı. Maç başına ortalama olarak 0.33 gol atıyorlar ve 1.33 gol yiyorlar. Galatasaray ligin en iyi takımlarından biri. Kağıt üzerinde harika bir kadroları var ve rakipleri için hayatı zorlaştırmalarını bekliyorum.

Ziyaretçilerin daha iyi bir sicili var ve onları desteklemek zorundayım. Rizespor iç saha maçında ortalama 0.33 puan kazanıyor. Galatasaray’a karşı rekabet etmek için gerekenlere sahip olduklarından emin değilim. Benim tahminim Galatasaray’ın kazanacağı yönünde .

Bol gollü, heyecanlı bir mücadele bekliyorum. Her iki taraf da maç başına ortalama 2.46 gol atıyor ve yiyor. Rizespor’un evinde ve Galatasaray’ın deplasmanda oynadığı maçların ortalama %54’ünde 2.5’ten fazla gol atıldı. Tahminim 2.5 Gol Üstü .

Bir cevap yazın